Juli brengt zon, gezelligheid en natuurlijk ook nieuwe smaken om van te genieten. Deze maand zetten we heerlijke verfrissende dranken in de kijker: fris, verrassend en perfect voor lange zomerdagen. Kom proeven en ontdek jouw nieuwe favoriet!
Wijn: Lafage Côté Sud (Grenache Noir & Syrah)
Een zonnige topper van Domaine Lafage met een soepele, rijpe structuur en zijdezachte tannines. Met een karakteristieke kruidigheid van het Franse zuiden!
De ideale begeleider bij jouw barbecue!
Actie: 4+2 gratis!
Bier: Artevelde
Karaktervolle Gentse bieren, die bekend staan om hun authentieke Gentse karakter gecombineerd met de traditionele Belgische brouwkunst met een moderne uitstraling.
Ontdek het gamma in onze winkels!
Actie: 4 flesjes kopen = gratis glas!
Mocktail: Sir James gamma
Sir. James 101 brengt verfijnde mocktails met alle smaak en beleving van een echte cocktail, maar volledig alcoholvrij. Fris, stijlvol en perfect voor elk zomers genietmoment.
Actie: 3+1 gratis (pick & mix)
Ontdek onze nieuwste smaken in onze winkels!
